У Луценка новий заступник - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

15 июль 2020, Среда, 10:21

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця
[the_ad id='13999']

У Луценка новий заступник

4 июля 2019г.
0

На посаду заступника Генерального прокурора призначено державного радника юстиції 3-го класу Сергія Кізя. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на сайті Генпрокуратури.

3 липня 2019 року наказом Генерального прокурора України Юрія Луценка, відповідно до рекомендації Ради прокурорів України, на посаду заступника генерального прокурора призначено державного радника юстиції 3-го класу Сергія Кізя. В органах прокуратури він працює з 2002 року.

До цього призначення він обіймав посаду начальника Департаменту організації та процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних злочинів, підслідних Державному бюро розслідувань, нагляду за дотриманням законів його оперативними підрозділами і підтримки публічного обвинувачення у відповідних провадженнях ГПУ.

Як нагадує Резонанс, за часів Генпрокурора Віктора Шокіна Сергій Кізь був головним слідчим у справі нардепа Ігоря Мосійчука.

Наразі невідомо, які питання куруватиме новий заступник Генерального. Джерела Резонансу кажуть про імовірність перерозподілу обов‘язків між заступниками очільника ГПУ.

Як повідомлялось, 25 квітня 2019 року Рада прокурорів України задовольнила рапорт і звільнила Євгена Єніна з адміністративної посади посади заступника Генпрокурора. 24 квітня він подав на ім‘я очільника відомства заяву про звільнення з посади за власним бажанням та виклав її на власній сторінці у соцмережі.

У ГПУ пан Єнін за розподілом обов'язків крім міжнародної правової взаємодії, питань ювенальної юстиції та звернень громадян, курував ще й додержання законності у пенітенціарній системі.

РАДА ПРОКУРОРІВ ЗВІЛЬНИЛА ЄВГЕНА ЄНІНА З АДМІНПОСАДИ, — ДЖЕРЕЛО