» У Львові біля теруправління ДБР “повісили” опудало Андрія Портнова

04 грудень 2022, Неділя, 20:14

У Львові біля теруправління ДБР “повісили” опудало Андрія Портнова

25 Лютого 2020г.
1

Демсокира спільно з "Рухом опору капiтуляцiї", "Суспільством майбутнього" та "Молодіжним націоналістичним конгресом" провела акцію під теруправлінням ДБР у Львові.

Про це пише Резонанс із посиланням на ESPRESO.TV 25 лютого 2020 року.

Як наголошують у львівському осередку партії "Демократична сокира" акцію під територіальним управлінням ДБР провели через заяву т.в.о. голови ДБР Ірини Венедіктової про скасування закону про амністію учасникам Революції Гідності.

ДО ОФІСУ ГЕНПРОКУРОРА ПОДАНО ЗАЯВУ ПРО ВЧИНЕННЯ ЗЛОЧИНУ, «РАДНИКОМ Т.В.О. ДИРЕКТОРА ДБР ТА ІНШИМИ СЛУЖБОВИМИ ОСОБАМИ»

"Ми не могли промовчати. Особливо враховуючи, що це не перший замах на досягнення Майдану з боку ДБР. І що саме цей державний орган взяв під своє крило одіозний Андрій Портнов, "смотрящий " за судами Януковича", - заявили у партії.

Демсокира разом з "Рухом опору капiтуляцiї", "Суспільством майбутнього" та "Молодіжним націоналістичним конгресом" принесли під ДБР у Львові "опудало" Андрія Портнова.

"Ще ми дуже хотіли зустрітися з Віталієм Стецем, в. о. директора Територіального управління Державного бюро розслідувань у місті Львові, та почути його думку щодо висловлювань його керiвницi та втручання Портнова в роботу ДБР", - додали в партії.

"Один із учасників акції був одягнений як кат. На довгій жердині із прикріпленою вгорі люстрою він тримав макет у повен зріст колишнього заступника глави адміністрації президента Андрія Портнова. Голова макета була запхана у петлю, а на його руках висіли малі макети фігур Ірини Венедіктової та колишнього адвоката Віктора Януковича, а тепер заступника директора ДБР Олександра Бабікова", - описують акцію у "Русі опору капітуляції".

ТЕТЯНУ ЧОРНОВОЛ ДБР ЗАПІДОЗРИЛО У ПЕРЕШКОДЖАННІ РОБОТІ ЖУРНАЛІСТА (ОНОВЛЕНО)