» У Львові поліція затримала на хабарі адвоката та помічника судді

28 березень 2023, Вівторок, 07:43

У Львові поліція затримала на хабарі адвоката та помічника судді

3 Березня 2017г.
3

За інформацією Департаменту захисту економіки Національної поліції України, в рамках проведення слідчо-оперативних заходів поліцейські встановили, що адвокат та помічник судді, в провадженні якого знаходилась справа, пообіцяли громадянину вирішити питання на його користь. Однак, громадянин повинен "занести" 700 доларів США "вдячності". Частина цієї суми, за їх словами, призначалась судді.

Так, на громадянина був складений адміністративний протокол за керування автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння (ст. 130 КУпАП). Адвокат запевнив правопорушника, що за 700 доларів США неправомірної вигоди "організує" затягування термінів розгляду справи, а також подальше закриття провадження. До вирішення даного питання долучився помічник судді районного суду Львова.

3 березня, на одній із вулиць Львова поліцейські затримали адвоката під час одержання неправомірної вигоди. Співробітники Управління захисту економіки та слідчі обласної поліції за процесуального керівництва прокуратури Львівської області вилучили 700 доларів США. Також затримали і помічника судді одного з районних судів Львова.