» У Львові затримано начальника відділу районної ДПС

04 липень 2022, Понеділок, 18:54

У Львові затримано начальника відділу районної ДПС

7 Жовтня 2019г.
11_q

Начальника відділу одного з районних управлінь Головного управління Державної податкової служби у Львівській обл. затримано під час отримання неправомірної вигоди.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу департаменту захисту економіки Нацполіції України. Посадовець одержав хабар у 300 дол. США та змушував місцевого підприємця придбати 1000 пляшок фальсифікованої горілки.

За матеріалами управління захисту економіки у Львівській обл. слідчі львівського теруправління Державного бюро розслідувань, працівники львівського управління департаменту внутришньої безпеки Нацполіції затримали податківця, який отримав 300 дол. за нестворення перешкод у реалізації алкогольної продукції.

Також чиновник змушував підприємця придбати 1000 пляшок горілки з підробленими акцизними марками на суму 51 тис. грн для подальшої реалізації на споживчому ринку Львівської обл. Фігуранта було затримано в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

Податківцю оголошено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України. Обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.