» У маєтку сальдо провели обшуки: виявлено документи з вказівками рф до вчинення злочинів в Україні

07 лютий 2023, Вівторок, 04:20

У маєтку сальдо провели обшуки: виявлено документи з вказівками рф до вчинення злочинів в Україні

7 Січня 2023г.


КИЇВ. 6 січня. Резонанс. Працівники Державного бюро розслідувань провели обшук у головного колаборанта Херсонської області володимира сальдо. У його маєтку знайдено документи з прямими вказівками рф до вчинення злочинів в Україні. Про це Резонанс пише з посиланням на пресслужбу ДБР.

Деталі

Так, у маєтку сальдо та за місцем проживання поплічників зрадника виявлено документи рф з прямими вказівками до вчинення злочинів проти України.

Зокрема, є відомості щодо структури окупаційної адміністрації та нарахування зарплатні в рублях. Знайдено конспекти, в яких занотувались особливості законодавства рф. Також виявлено довідки щодо херсонських патріотів та активістів.

“Окремої уваги заслуговує бібліотека сальдо, де він напевно і набирався ідеології щодо великої росії. Поряд з такими виданнями, як "Императрица Екатерина ІІ", "россия. Великия Судьба", "москва. Размышления в фотографиях", сусідить посібник "Радость сексу. Книга о премудростях любви". Також багато радянської геральдики та нагород і георгіївських стрічок”, – йдеться в повідомленні.

Доповнення

5 жовтня Служба безпеки України повідомила про підозру колаборанту володимиру сальдо та іншим зрадникам, які допомагають окупантам на тимчасово окупованих територіях Херсонської області.

У вересні СБУ повідомила про підозру новій заступниці гауляйтера Херсонщини володимира сальдо катерині губарєвій, яка раніше очолювала "міністерство закордонних справ днр".