06 грудень 2023, Середа, 12:45

У Маріуполі критична ситуація з продуктами харчування: окупанти видають людям хліб з пліснявою

13 Вересня 2022г.


КИЇВ. 13 вересня. Резонанс. У Маріуполі критична ситуація з продуктами харчування. Люди стоять у кілометровій черзі за безкоштовним хлібом, повідомляє Маріупольська міська рада. Радник мера міста Петро Андрющенко зазначає, що окупанти видають хліб з пліснявою, передає Резонанс.

Цитата

"Маріуполь, критична ситуація з продуктами харчування! На фото кілометрова черга людей за безкоштовним хлібом. На думку російських окупантів, саме так виглядає "покращення життя". Люди стоять у принизливій черзі за хлібом, адже не можуть собі дозволити його придбати. Немає грошей, роботи, обіцяних захмарних виплат. Навіть гуманітарну допомогу сильно звузили до певних пільгових груп. За словами жителів, безкоштовний "кірпічік" їсти неможливо, він просто з муки та води. Тому роблять з нього грінки, щоб якось це вживати у їжу", - йдеться в повідомленні.

Деталі

Зауважується, що невдоволення такими змінами зростає.

Радник мера міста Маріуполя Петро Андрющенко зазначає, що в Маріуполі криза з хлібом, адже його просто немає.

"На подолання кризи окупанти видають людям безкоштовно хліб з пеніциліном. Тобто - пліснявий. Криза - слово синонім Маріуполя при окупантах", - написав Андрющенко в Telegram.

Доповнення

Російські загарбники планують знести 41 будівлю в тимчасово окупованому Маріуполі Донецької області. Більшість з них - багатоквартирні житлові будинки.