» У мене вистачало сил сказати «ні» Порошенку, — екс-керівник «Укрспецекспорт»

19 сентябрь 2020, Суббота, 01:59

У мене вистачало сил сказати «ні» Порошенку, — екс-керівник «Укрспецекспорт»

7 марта 2019г.
0

Екс-керівник державного концерну «Укрспецекспорт» та колишній народний депутат-нашоукраїнець Сергій Бондарчук в інтерв‘ю ТРК Аверс прокоментував корупційний скандал у оборонці.

"Людей, які здатні сказати "ні" найближчим родичам оточення президента - на жаль, не так багато. Я пам‘ятаю свою практику роботи, коли я мав неприємні розмови з тим же паном Порошенком, який на той час був секретарем РНБОУ. У мене вистачало сил сказати "ні". Мабуть, через ці моменти я зараз вимушений жити поза межами України", - заявив Бондарчук журналістам.

Як писав Резонанс, влітку 2018 року Лондон надав політичний притулок Герою України та колишньому керівнику держкомпанії "Укрспецекспорт" Бондарчуку. Він розшукувався за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна в особливо великих розмірах). Головна військова прокуратура ГПУ заочно повідомила йому про підозру у заволодінні  7,4 млн дол, що належали держкомпанії, яку він очолював у 2005-2010 рр.

У свою чергу Бондарчук твердить, що єдиним замовником сфабрикованої проти нього кримінальної справи є Петро Порошенко.

НАЛИВАЙЧЕНКО ПІДКЛЮЧИВ ІНТЕРПОЛ ДО РОЗСЛІДУВАННЯ СХЕМ БІЗНЕС-ДРУЗІВ ПОРОШЕНКА