» У Міноборони Іспанії заявили, що терористи надіслали п’ять посилок із вибухівкою на різні об’єкти

06 лютий 2023, Понеділок, 23:58

У Міноборони Іспанії заявили, що терористи надіслали п’ять посилок із вибухівкою на різні об’єкти

2 Грудня 2022г.


КИЇВ. 1 грудня. Резонанс. В Іспанії терористи надіслали щонайменше п’ять посилок з вибуховими пристроями на різні адреси, в тому числі у Центр супутникового контролю Іспанії та на базу Торехонде Ордош. Про це під час спільного з брифінгу з міністром оборони Олексієм Резніковим повідомила голова оборонного відомства Іспанії Маргарита Роблес, передає кореспондент Резонанс.

Цитата

“Наразі можу підтвердити, що отримано щонайменше п’ять листів-посилок з вибуховими пристроями. Вони були направлені на адресу різних об’єктів, в тому числі в Центр супутникового контролю і на базу Торехонде Ордош”, – сказала міністерка.

Деталі

За її словами, був також надісланий пакунок з вибуховим пристроєм до посольства України в Мадриді. Наразі поліція проводить розслідування за цими фактами.

“Однак хочу наголосити, що жодне з таких чи подібних дій не змінить чітке рішення Іспанії продовжувати підтримку України у відстоюванні територіальної цілісності та суверенітету”, – наголосила Роблес.

Нагадаємо

30 листопада виявили два конверти з вибухівкою, які було адресовано посольству України в Мадриді та виробнику зброї на півночі країни.

1 грудня стало відомо, що "вибуховий конверт" надіслали міністерству оборони Іспанії. Минулого тижня конверт із вибухівкою надіслали і на ім'я прем’єр-міністра Іспанії Педро Санчеса.

Сьогодні виявили підозрілі відправлення із "запальними пристроями", які були спрямовані очільнику уряду Педро Санчесу, міністру оборони країни Маргариті Роблес, на авіабазу Торрехон-де-Ардос і у посольство Сполучених Штатів в Іспанії, на додаток до обох, надісланих вчора до посольства України в Іспанії та компанії в Сарагосі, яка виготовляє військову техніку.