18 червень 2024, Вівторок, 17:26

У МВС вважають виправданим запровадження жорсткого карантину торік (ВІДЕО)

12 Березня 2021г.
Vyshneve 4

Фахівці вважають, що жорсткий карантин, запроваджений торік у березні, квітні та на початку травня - він був виправданий. Нам вдалося втримати швидке розповсюдження інфекції, - заявив заступник міністра внутрішніх справи України Антон Геращенко. Про це 12 березня пише Резонанс із посиланням на відділ інформації та комунікації НГУ.

Геращенко відмітив значну роль у протидії коронавірусної інфекції COVID-19 військовослужбовців Національної гвардії України, які, за його словами, "хворіли разом із поліцейськими, разом з лікарями через те, що їхня робота - це постійна робота на вулиці, це постійне спілкування з людьми".

Нагадаємо, 12 березня 2020-го, в Україні оголосили перший карантин аби стримати поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Він мав би тривати усього три тижні, та переріс у багатомісячну боротьбу з невідомим. За рік протистояння коронавірус діагностували у понад 1,4 мільйона українців, майже 28 тисяч із них померли.

Ще до офіційних випадків зараження новим вірусом, лікарі, військовослужбовці Національної гвардії України, поліція та ДСНС стали першим форпостом проти епідемії страху і невідомості, - акцентували у пресслужбі НГУ. І презентували документальну кінострічку «COVID-19. Нацгвардія протидії».