» У НАБУ показали розсекречені фрагменти стеження за Чаусом: відео

14 серпень 2022, Неділя, 06:20

У НАБУ показали розсекречені фрагменти стеження за Чаусом: відео

6 Серпня 2021г.


КИЇВ. 6 серпня. Резонанс. Сьогодні Національне антикорупційне бюро розсекретило фрагменти матеріалів стеження за колишнім суддею Дніпровського райсуду Києва Миколою Чаусом, який вимагав та одержав неправомірну вигоду у 150 тис. дол. На відео, яке оприлюднило Бюро, Чаус, власне, нібито домовляється про хабар, передає Резонанс.

Деталі

“З огляду на суспільний резонанс, публікуємо фрагменти розсекречених матеріалів негласних слідчих (розшукових) дій, які здійснювали НАБУ та САП в межах справи”, — йдеться в описі до відео.

Раніше 

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) відправив екссуддю Дніпровського районного суду Києва Миколу Чауса під цілодобовий домашній арешт.

Справа Чауса

Детективи НАБУ затримали екссуддю Дніпровського райсуду Києва Миколу Чауса у лікарні “Феофанія”. Чаусу було також вручено клопотання про застосування запобіжного заходу.

Раніше Служба безпеки заявила про те, що затримала екссуддю Миколу Чауса на законних підставах. У відомстві заявляли, що знають про його місцезнаходження, і повідомили, затриманому надають необхідну медичну допомогу.

Як стало відомо зі ЗМІ, в п’ятницю, 30 липня, в поліцію подзвонив житель села Мазурівка Вінницької області, і повідомив, що в селі з’явилася людина на ім’я Чаус Микола Олексійович 1966 року народження.

Чаус нібито підтвердив, що був викрадений невідомими особами і підтвердив, що є екс-суддею Дніпровського райсуду Києва.

Як повідомляв адвокат Чауса Олександр Вишневий, в Вінницьку область прямували детективи НАБУ для його затримання.

НАБУ закликало правоохоронців передати детективам підозрюваного колишнього суддю. Інформаційні видання повідомляли, що обвинуваченого Чауса перехопили співробітники Служби безпеки України.