» НАБУ вже не має запитань до керівника Волинської терорганізації БПП?!

28 червень 2022, Вівторок, 22:10

НАБУ вже не має запитань до керівника Волинської терорганізації БПП?!

8 Січня 2019г.
0
PqcqjhzSkxY0MJON6QCUSIy2Yb0F9W7mR8TtNM4n

Стосовно керівника Волинської територіальної організації партії БПП «Солідарність» Івана Мирки у Волинській ОДА скасували дисциплінарне провадження. Про це йдеться у сюжеті ТРК Аверс, передає Резонанс.

Зазначається, що три місяці тому до тоді ще головного дорожника області мали питання в Національному антикорупційному бюро. Проте коли чоловік очолив обласну «Солідарність», питання раптово зникли. Будівництво чотирьох будинків – на Світязі, у Струмівці, і ще два у Луцьку, 5 земельних ділянок, житловий будинок у Ківерцівському районі, квартира в обласному центрі Волині – і це все на зарплатню чиновника – очільника департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА.

Напевно, Національне антикорупційне бюро України не мало б запитань до головного дорожника області Івана Мирки, якби не той факт, що після того, як він став таким високопоставленим посадовцем, «Єврорембуд» та «Шлях», фірми, які належать його сім’ї, почали вигравати тендери на будівництво волинських автошляхів, - резюмує ЗМІ.

Також журналісти нагадали, що після призначення на посаду голови ОДА Олександра Савченка у нього з Миркою виник конфлікт. Попри це, Іван Мирка покидати посаду не збирався, поки ним серйозно не зацікавилося НАБУ. Олександру Савченку внесли припис про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та інших порушень закону. Отож, проти Мирки 20 липня розпочали службове розслідування. А вже 10 серпня голова Волинської ОДА відповідно до припису Антикорупційного бюро, видав розпорядження про проведення дисциплінарного провадження щодо Івана Мирки.

Із  23 серпня минулого року головного дорожника відсторонили від займаної посади, проте посадовець і сам вирішив звільнитися.

За кілька тижнів до цього безпартійний екс-очільник департаменту інфраструктури став керівником обласної організації партії БПП «Солідарність». Після цього щодо колишнього високопосадовця дисциплінарне провадження закрили.

ОБЛАСНИЙ ОСЕРЕДОК БПП НА КИЇВЩИНІ СПІВПРАЦЮЄ З ПОЛІТИКАМИ ЯКІ «ВЖЕ КІЛЬКА РОКІВ ПРОГУЛЮЮТЬ ТЮРМУ»