» У НАБУ заявили, що розслідування у справі Чауса завершено

27 травень 2022, П'ятниця, 08:39

У НАБУ заявили, що розслідування у справі Чауса завершено

7 Серпня 2021г.


КИЇВ. 6 серпня. Резонанс. НАБУ і САП завершили розслідування стосовно екссудді Дніпровського райсуду Києва Миколи Чауса, який вимагав та одержав неправомірну вигоду у 150 тис. дол. Про це повідомили в пресслужбі НАБУ, передає Резонанс.

Деталі

За даними НАБУ, сьогодні стороні захисту відкрили матеріали кримінального провадження для ознайомлення перед скеруванням обвинувального акта до суду.

Підозрюваного викликали для допиту в НАБУ 5 та 6 серпня. Водночас, від дачі показань він відмовився. Однак слідство вже зібрало достатньо доказів для складання обвинувального акта.

Доповнення

У той же час, адвокат Чауса Ростислав Кравець заявив, що НАБУ сьогодні відкрила стороні захисту матеріали досудового слідства у справі про незаконне збагачення Миколи Чауса відповідно до ст. 290 КПК. Справи щодо викрадення продовжують розслідуватися.

Раніше 

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) відправив екссуддю Дніпровського районного суду Києва Миколу Чауса під цілодобовий домашній арешт.

Справа Чауса

Детективи НАБУ затримали екссуддю Дніпровського райсуду Києва Миколу Чауса у лікарні “Феофанія”. Чаусу було також вручено клопотання про застосування запобіжного заходу.

Раніше Служба безпеки заявила про те, що затримала екссуддю Миколу Чауса на законних підставах. У відомстві заявляли, що знають про його місцезнаходження, і повідомили, затриманому надають необхідну медичну допомогу.

Як стало відомо зі ЗМІ, в п’ятницю, 30 липня, в поліцію подзвонив житель села Мазурівка Вінницької області, і повідомив, що в селі з’явилася людина на ім’я Чаус Микола Олексійович 1966 року народження.

Чаус нібито підтвердив, що був викрадений невідомими особами і підтвердив, що є екс-суддею Дніпровського райсуду Києва.

Як повідомляв адвокат Чауса Олександр Вишневий, в Вінницьку область прямували детективи НАБУ для його затримання.

НАБУ закликало правоохоронців передати детективам підозрюваного колишнього суддю. Інформаційні видання повідомляли, що обвинуваченого Чауса перехопили співробітники Служби безпеки України.