22 вересень 2023, П'ятниця, 04:32

У Нацполіції з‘явився власний люстратор

13 Грудня 2016г.
pm551image001

У Національній поліції України створено Управління з питань кадрового контролю, протидії корупції та проведення люстрації, яке очолив полковник поліції Дмитро Загарія. Він два роки був керівником Головного управління МВС України у Львівській області, з листопада 2015 року – очолив Головне управління НПУ у Львівській області.

Як повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України, новостворене Управління буде займатися підбором кадрів та моніторингом якості кадрового складу НПУ. Концепцію та стратегію підрозділу з питань протидії корупції та проведення люстрації у НПУ обіцяють представити у лютому 2017 року.

Компетентний співрозмовник "Резонансу" назвав призначення Дмитра Загарії "почесною відставкою". Мовляв, у Львові останні півроку точились розмови про вихід на пенсію головного поліцейського області (народився 20 липня 1957 року).

pm22image001Головним поліцейським Львівщини став генерал поліції третього рангу, доктор юридичних наук Валерій Середа.

За офіційною інформацією, він брав участь у формуванні батальйону спецпризначення «Львів» 2014 року. У складі цього батальйону воював у АТО, брав участь у визволенні Лисичанська, Кримського, Золотого, Станиці Луганської. З 2012 року Валерій Середа працював у Львівському державному університеті внутрішніх справ, з 2014 року -був його ректором.