» У підсистемі «Електронний суд» додано нові шаблони заяв

11 серпень 2022, Четвер, 14:22

У підсистемі «Електронний суд» додано нові шаблони заяв

8 Вересня 2020г.
aac8f924cbd2cdf9999040d29d853a24387b3643

До переліку шаблонів заяв електронного кабінету користувача підсистеми «Електронний суд» додано нові шаблони та внесено зміни до існуючих шаблонів.

Про це йдеться на офіційній сторінці «Електронного суду» в Facebook, пише Резонанс 8 вересня із посиланням на прес-центр Судової влади України.

Первинні заяви:

 1. Універсальний шаблон «Позовна заява» (Цивільне судочинство, Господарське судочинство, Адміністративне судочинство);
 2. Позовна заява про визнання неправомірним та скасувати рішення тендерного комітету (Адміністративне судочинство);
 3. Позовна заява про скасування постанови по справі про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі (Адміністративне судочинство);
 4. Заява про скасування тимчасового обмеження фізичної особи у праві виїзду за межі України (Цивільне судочинство).

Вторинні заяви:

 1. Універсальний шаблон «Клопотання» (Цивільне судочинство, Господарське судочинство, Адміністративне судочинство, Кримінальне судочинство, Адміністративні правопорушення).

Внесено зміни до наступних шаблонів:

 1. Заява про видачу виконавчого документа на примусове виконання рішення третейського суду (Господарське судочинство) – змінено юрисдикцію суду;
 2. Позовна заява про визнання протиправною та скасування постанови про адміністративне правопорушення (Адміністративне судочинство) – додано крок «Інші учасники».
 3. Позовна заява про оскарження постанови у справі про адміністративне правопорушення у сфері дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі (Адміністративне судочинство) – додано крок «Інші учасники».
 4. Позовна заява про стягнення заробітної плати за час затримки виконання рішення суду (Адміністративне судочинство) – змінено юрисдикцію суду.

  Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.