13 квітень 2024, Субота, 22:31

У Подільському прикордонному загоні ДПСУ викрили корупцію, – військова прокуратура

11 Березня 2021г.
3(219)

За процесуального керівництва Військової прокуратури Одеського гарнізону на одержанні неправомірної вигоди викрито заступника начальника відділу прикордонної служби Подільського прикордонного загону Державної прикордонної служби України (ч. 3 ст. 368 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 11 березня із посиланням на пресслужбу Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

За даними слідства, посадовець вимагав та одержав від громадянина хабар у розмірі 1,2 тис. дол. за безперешкодне перевезення вантажів в зоні посиленого прикордонного контролю.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру.

Викриття злочину проводили військові прокурори спільно зі слідчими теруправління ДБР, розташованого у місті Миколаєві, та оперативними співробітниками Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Головного управління СБУ в Одеській області.

Як уточнила у коментарі Резонансу речниця Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону Яна Стекачова: «Після передачі чергової суми неправомірної вигоди нечистого на руку посадовця прикордонного загону правоохоронці затримали неподалік його робочого місця. Раніше вже було задокументовано факт отримання ним хабаря за безперешкодне переміщення автомобілів з товарами народного споживання в контрольованій прикордонній зоні».

НАЧАЛЬНИК СКЛАДУ РАКЕТНО-АРТИЛЕРІЙСЬКОГО ОЗБРОЄННЯ ПОТРАПИВ НА ГАУПВАХТУ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram