» У поїзді на Київ помер пасажир: за декілька годин до цього він впав з полиці

15 серпень 2022, Понеділок, 12:36

У поїзді на Київ помер пасажир: за декілька годин до цього він впав з полиці

12 Червня 2021г.


КИЇВ. 12 червня. Резонанс. У поїзді "Рахів - Київ" вночі з верхньої полиці впав пасажир і помер за декілька годин після цього. Про це повідомили в Укрзалізниці, передає Резонанс

Цитата:

"За попередньою інформацією, пасажир близько третьої ночі впав з верхньої полиці. Після падіння він повідомив дружині, що почуває себе добре. Під ранок чоловіку стало гірше, і поїзна бригада викликала швидку медичну допомогу на найближчу станцію — Фастів. По прибуттю поїзда медики зафіксували смерть чоловіка, забоїв на його тілі не виявлено", - вказали в УЗ.

Деталі

Наразі правоохоронці разом із залізничниками з'ясовують причини його смерті.

У залізничній компанії зазначили, що полиця, з якої впав пасажир, була облаштована ременями безпеки, "якими він, на жаль, не скористався". І закликали пасажирів неухильно дотримуватися правил безпеки та поведінки на об'єктах залізничного транспорту - зокрема, під час подорожі на верхніх полицях використовувати ремені безпеки та обмежувальні поручні.

Поліція наразі не коментувала інцидент.

Доповнення

За даними ДСНС, у 2020 році сталося 13 НС унаслідок аварій чи катастроф на транспорті, у яких померли 57 і травмувалися 34 людини (у 2019 році - 75 та 47 відповідно).