03 грудень 2023, Неділя, 18:26

У Польщі вертоліт з українцями впав в озеро: трьох людей госпіталізували

6 Липня 2021г.


КИЇВ. 6 липня. Резонанс. Вертоліт з українцями на борту впав в озеро Талти в Вармінсько-Мазурському воєводстві в північно-східній частині Польщі, трьох людей врятували і доставили в лікарню. Про це Резонанс повідомляє з посиланням на RMF24.

Деталі

Вертоліт впав в озеро Талти на "старому пляжі" в туристичному місті Миколайки. Інформацію про подію рятувальники отримали в 9:26.

За повідомленнями очевидців, невдовзі після зльоту у вертольота почалися проблеми з двигуном. Поступово він почав знижуватися, поки нарешті не впав у воду. Машина повністю затонула.

У воді опинилися три людини. Туристи, які проїжджали повз на катері, підібрали поранених. Потім пасажирів вертольота доставили в лікарню.

"Відомо, що на вертольоті літали громадяни України, які проживали в Польщі", - йдеться в повідомленні.

Як зазначено, тяжкопоранена жінка була доставлена ​​в лікарню в місті Гіжицько з травмою хребта. Її 17-річна дочка - теж з пошкодженням хребта - була доставлена ​​в місто Ольштин на вертольоті польської медичної авіації. Пілот був доставлений в Гіжицько для спостереження.

Як повідомляється, уламки вертольота на глибині 13 метрів вже обстежені фахівцями. Після 12:00 вони повернулися з розвідки з інформацією, що інших людей всередині немає.

Виявлено витік палива в озеро. Як додав Рафал Мельник з пожежної частини Ольштина, витік не представляє небезпеки, адже паливо випаровується. Якби був серйозний витік палива, довелося б застосовувати сорбційні рукава. "Наразі в цьому немає необхідності", - сказав Мельник.

Поліція під контролем прокуратури почала розслідування аварії вертольота. Встановлено, що пілот був тверезий.

Опитування очевидців показує, що вертоліт не вдарився об поверхню озера, і все виглядало так, ніби пілот хотів посадити машину на поверхню.

Додамо

У Польщі під час ремонту залізничної лінії загинув українець.