» У представників Нацкорпусу на Харківщині влаштували обшуки: у СБУ повідомляють про підозри у рекеті

16 серпень 2022, Вівторок, 04:51

У представників Нацкорпусу на Харківщині влаштували обшуки: у СБУ повідомляють про підозри у рекеті

6 Серпня 2021г.


КИЇВ. 5 серпня. Резонанс. У Харківській області ліквідували потужне злочинне угруповання, яке займалося рекетом бізнесменів, зокрема у сфері ритуальних послуг, повідомляють у Службі безпеки. Як повідомили у Нацкорпусі, із обшуками прийшли і до їх представників, передає Резонанс.

Цитата

“Служба безпеки України провела масштабну спецоперацію на Харківщині, в ході якої ліквідувала потужне злочинне угруповання. До його складу були залучені близько 50 осіб, серед яких діючі правоохоронці, а також чоловіки із досвідом ведення бойових дій”, - йдеться в повідомленні.

Деталі

Угруповання мало значний вплив на представників органів місцевої влади. СБУ задокументувала, що його злочинній діяльності сприяли посадові особи одного з комунальних підприємств Харківської міської ради.

результаті санкціонованих обшуків, співробітники СБУ вилучили великі суми грошей, чорнові записи облiку “поборів з підприємців”, зброю, боєприпаси, а також посвiдчення дiючих спiвробiтникiв Національної поліції.

За розповсюдженою інформацією, угруповання затримано на чолі з лідером місцевого осередку “Національного корпусу” Сергієм Величком.

Що кажуть у Нацкорпусі

Як повідомили журналісту Резонанс у “Нацкорпусі”, наразі правоохоронні органи не затримали нікого з фігурантів, але там тривають обшуки, в щонайменше в десяти осіб, в тому числі у Сергія Величка.

“Станом на зараз нікого не затримали. Були обшуки, до кількох осіб питань взагалі немає. У ще кількох осіб тривають обшуки. Затриманих на зараз немає взагалі”, - зазначили у “Нацкорпусі”.

За інформацією, точна кількість фігурантів невідома. Але обшуки проводилися у десятьох осіб. Усі вони є активістами та громадськими діячами.

В організації обшуки членів “Нацкорпусу” пов’язують з акціями протестів проти чинної влади, які мають відбутися восени.

“Восени очікуються протести. Зеленський таким чином просто прибирає вулицю, і загрозу для себе. Всі затримані є активними учасниками громадського руху”, - додали у відомстві.