26 вересень 2023, Вівторок, 12:38

У прокуратурі Дніпропетровської області відмовилися від хабаря

28 Березня 2017г.
1(976)

Прокуратурою Дніпропетровської області спільно з працівниками Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України викрито мешканця міста Марганця у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище). Про це повідомляє Генеральна прокуратура.

Так, у березні 2017 року з метою забезпечення «прикриття» з боку правоохоронних органів незаконної діяльності, пов’язаної з порубкою лісу на території Марганця та Томаківського району, громадянин звернувся до керівника Марганецького відділу Нікопольської місцевої прокуратури з пропозицією надання йому неправомірної вигоди у розмірі 100 доларів США щомісяця протягом року, а також певний відсоток грошових коштів та матеріальних цінностей від подальшого незаконного продажу деревини.

Сподіваючись на згоду, 22 березня 2017 року зловмисник повторно прибув до службового кабінету прокурора, де й був затриманий співробітниками правоохоронних органів.

Наразі йому повідомлено про підозру у скоєнні вказаного злочину. Досудове розслідування триває.

Як повідомляв Резонанс, перший заступник прокурора Дніпропетровської області Роман Сосков 26 лютого був затриманий в центрі Дніпра поліцейським патрулем за керування автомобілем в нетверезому вигляді. Про це було складено відповідний адмінпротокол, який доправлено до суду.

28 березня об 11:00 суддя Бабушкінського районого суду м.Дніпро Карягіна Н.О. розгляне справу про притягнення Соскова до адміністративної відповідальності. Про це повідомив нардеп Віталій Купрій у соцмережі.