» У Раді підтримали розслідування Резонансу щодо військової мафії на ринку “7 кілометр”

04 липень 2022, Понеділок, 00:16

У Раді підтримали розслідування Резонансу щодо військової мафії на ринку “7 кілометр”

14 Вересня 2018г.
0
phpThumb_generated_thumbnailjpg

Як і прогнозував Резонанс, за результатами нашого розслідування МИНИСТЕРСТВО ОБОРОНЫ ИЛИ МИНИСТЕРСТВО РЭКЕТА И КОРРУПЦИИ? на адресу Генерального прокурора Юрія Луценка надійшло колективне звернення від трьох десятків постраждалих від корупції бізнесменів. Копію цього листа отримало і наше видання.

Колективна заява Генпрокурору Ю. В. Луценку.pages

Підприємці ТОВ "Промтоварний ринок" Овідіопольського району Одеської області твердять про існування корупційної схеми у якій задіяні найвищі посадові особи Міністерства оборони України. Вони відкрито заявляють, що міністр оборони України С. Полторак, заступники міністра І. Павловський, О. Шевчук, а також перший заступник міністра МВС України С. Яровий "замість укріплення обороноздатності Держави, виконують ролі організаторів злочинних схем по вимаганню грошей, продажу військового майна через підприємства МО України". І додають, що начальниця Одеського управління військової торгівлі концерну "Військторгсервіс" О. Соловйова "заявляє, що всі її дії по продажу торгових місць узгоджені з Міністром оборони Полтораком С.Т. безпосередньо".

Серед іншого у зверненні до очільника ГПУ згадується: "06.05.2016 року на адресу Овідіопольської державної адміністрації надійшло клопотання заступника Міністра оборони України Павловського І.В.  від 18.04.2016 року №220/3590 про надання двох примірників нотаріально засвідчених копій Договору між Міністерством оборони України, ТОВ «Промтоварний ринок» та Авангардівською селищною радою та передання їх представнику МО України за довіреністю без вказівки  його прізвища. Як нам стало відомо, примірник Договору  був переданий заступником ОДА Скворцовим С.С. особисто Кутовому В.П. , але офіційний запис про це, зроблено не було.  І тільки після отримання копії трьохстороннього Договору Авангардівської селищної ради тому, що в МО оригінал був знищений одразу після отримання 5 млн. дол. США, Полторак С.Т. уклав з Концерном «Військторгсервіс Договір доручення № 1 від 14 червня 2016 року".

ВІЙСЬКОВА ПРОКУРАТУРА ТА СБУ ЗАТРИМАЛИ ХАБАРНИКІВ З «ВІЙСЬКТОРГСЕРВІСУ» (ФОТО/ВИДЕО)

Підприємці хочуть, щоб "в рамках розслідування кримінального провадження № 42017161010000196 притягнули до кримінальної відповідальності усіх співучасників корупційної схеми, зокрема, заступника міністра оборони України Павловського Ігоря Валентиновича, генерального директора Концерну «Військторгсервіс» Здора Анатолія Васильовича, керівників Головного управління майна та ресурсів Міністерства оборони України Євдокімова Ю.І., Шевченка В.Г., начальника Філії «Одеське управління військової торгівлі» Концерну «Військторгсервіс» Короля С.М. та інших причетних до вимагання та отримання хабарів".

ВОЕННАЯ МАФИЯ НА ОДЕССКОМ РЫНКЕ «7 КИЛОМЕТР»

Також працівники ТОВ "Промтоварний ринок" звернулись по допомогу і народного депутата по виборчому округу №140 (Одеська область) Василя Гуляєва. У коментарі Резонансу політик наголосив, що після ознайомлення із ситуацію, що склалася та відповідними документами, у нього виникли питання до компетентних органів та посадовців. Відтак він спрямував депутатський запит щодо зловживань повноваженнями службовими особами МОУ - Міністру оборони та Генеральному прокурору.

Також парламентар із групи "Відродження" В. Гуляєв пообіцяв ознайомити із отриманими відповідями і читачів Резонансу.

А СУДЬИ КТО? ИЛИ КАК В МИНОБОРОНЫ ЗАНИМАЮТСЯ РЭКЕТОМ