» У Росії суд заарештував активіста на 15 діб за банери про Крим і Путіна

18 серпень 2022, Четвер, 11:05

У Росії суд заарештував активіста на 15 діб за банери про Крим і Путіна

10 Липня 2021г.


КИЇВ. 9 липня. Резонанс. Московський суд засудив активіста Андрія Уса до арешту на 15 діб за вивішені біля будівлі російського Уряду банери про Крим і з критикою президента Росії Володимира Путіна, повідомляє Резонанс з посиланням на видання ОВД-Инфо.

Деталі

Відзначається, що рішення було винесено судом ще 3 липня, проте стало відомо про нього лише сьогодні. Уса визнали винним по адміністративній статті про непокору поліції. За версією співробітників правоохоронних органів, він нібито не погоджувався надати їм документи і сідати в машину. Активіста помістили до спецприймальника № 1.

Додамо

Андрія Уса затримали 2 червня на Новоарбатского мосту. Він вивісив три банери з написами "Above the law, under cocaine, Vladimir Putin - Russian shame" ("Поза законом, під кокаїном, Володимир Путін - російський сором"), "Fascist and terrorist, Putin go out from the bunker" ("Фашист і терорист, Путін вилазь з бункера"), "Крим це Україна, слава Україні"("Крим - Україна, слава Україні").

Через п'ять хвилин після початку акції до Уса підійшли співробітники ФСО в цивільному одязі, затримали його, зняли банери і викликали поліцію. Активіста доставили в ОВД "Дорогомілово", де його опитали поліцейські, співробітник Центру "Е" і співробітник Федеральної служби безпеки Росії (ФСБ).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Біля мавзолею Леніна в Москві затримали чоловіка з плакатом "Прокинься, у нас знову цар"