29 травень 2024, Середа, 08:26

У російських підприємств в Україні відібрали 9 суден на понад півмільярда гривен

23 Жовтня 2022г.


КИЇВ. 23 жовтня. Резонанс. В управління українського підприємства від Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) передано 9 суден, що належали підприємствам країни-агресора. Про це Резонанс повідомляє з посиланням на Офіс Генпрокурора.

Цитата

«Прокурори Офісу Генерального прокурора забезпечили передачу від АРМА в управління українському підприємству дев’яти суден, які належали підприємствам РФ. Це забезпечить надходження доходів від управління ними до державного бюджету України. Загальна вартість кораблів становить понад 532 млн грн», - йдеться у повідомленні.

Судна прибули в Україну наприкінці 2021 - початку 2022 років. Здійснюючи господарську діяльність із транспортування вантажів, російські підприємства-власники суден, сплачували податки та наповнювали бюджет країни-агресора, чим надавали фінансову допомогу збройним формуванням рф.

Судна були заарештовані в рамках розслідування кримінального провадження за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України (ч. 2 ст. 110-2, ч. 4 ст. 110-2, ч. 4 ст. 111-1, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 436-2 КК України).
Розслідування триває.