У Рябошапки назвали "неправдивою інформацією" чутки про його відставку (оновлено) - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

06 июнь 2020, Суббота, 11:38

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

У Рябошапки назвали «неправдивою інформацією» чутки про його відставку (оновлено)

18 февраля 2020г.

17 лютого 2020 року генпрокурор України Руслан Рябошапка повернувся із зустрічі на Банковій і повідомив близьке коло співробітників, що і він сам, і всі його заступники найближчим часом підуть у відставку. За словами Рябошапки, Володимир Зеленський висловив сильне невдоволення роботою Офісу генпрокурора, - написав телеграм-канал Політика країни з посиланням на джерела в Генпрокуратурі.

18 лютого "картину" доповнив народний депутат України Олександр Дубінський. "Приводом для зустрічі Рябошапки з президентом, де йому було заявлено про незадовільну роботу - став лист Генпрокурора до парламенту з вимогою не голосувати за президентський законопроект про злодіїв у законі", - написав нардеп у соцмережі Facebook, передає Резонанс.

- Під час зустрічі, Зеленський згадав Рябошапці провальну роботу у справах Порошенка, а також - за моїми відомостями - надав докази продажу оточенням Генпрокурора ряду кримінальних справ, - написав Дубінський.

І додав, "після чого Рябошапка занепав духом, і провів зустріч зі своїм найближчим оточенням, де повідомив про звільнення і попросив всіх зачистити хвости".

Поширювані чутки щодо кадрових змін в Офісі Генерального прокурора є неправдивими, - у свою чергу заявили в ОГП.

- Це інформаційна провокація та чергова атака проти реформи прокуратури, свідчення того, що ми не є зручними. Я та заступники Генерального прокурора на місці, виконуємо свої обов’язки,– зазначив Генеральний прокурор Руслан Рябошапка, повідомили з Різницької.

18 лютого Рябошапка в ОГП проводив нараду із реформування обласних та місцевих прокуратур, де не пролунало жодного натяку на його ймовірну відставку. Розповіло Резонансу компетентне джерело.

- Хоча це для них найкращій варіант - піти саме зараз. Бо забагато вже чуток у владних коридорах про продаж не лише конкретних проваджень, а й посад у "оновленій" прокуратурі, - зазначив співрозмовник.

ЧИ РОЗУМІЄ РУСЛАН РЯБОШАПКА ФУНКЦІЇ ПРОКУРАТУРИ

Оновлено. 19 лютого в Офісі генпрокурора поінформували про "експертну дискусію" щодо реформи обласних прокуратур за участі представників регіональних та місцевих прокуратур.