» У Ситника параноя. Йому до психіатра треба, – Назар Холодницький

28 червень 2022, Вівторок, 03:35

У Ситника параноя. Йому до психіатра треба, – Назар Холодницький

10 Липня 2018г.
0
a251aa72-7893-4c76-4c0a-bc035b0e6a57.

Заяви директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника про упереджене ставлення до детективів з боку Спеціалізованої антикорупційної прокуратури безпідставні і є виявом параної. Про це в інтерв'ю "Німецькій хвилі" опублікуване 10 липня 2018 року сказав глава САП Назар Холодницький.

Він спростував твердження А. Ситника, ніби відмови в затвердженні підозр НАБУ є помстою за позицію директора бюро, який вимагає відставки антикорупційного прокурора.

"Мститися? Ну, у людини просто параноя, йому всі мстяться, за ним усі стежать, його всі прослуховують. Людині треба буде до психіатра сходити", – заявив Н. Холодницький.

Він зазначив, що співпраця між відомствами триває, незважаючи на розбіжності керівників. "У мене просто, напевно, інші пріоритети, ніж у Ситника. Мені важливіше розслідувати і викрити багатомільярдну корупційну схему, ніж викрити 5–10 суддів районних судів на 100 або 300 доларах хабарів за винесення рішення", – сказав прокурор.

Як передає Резонанс, глава САП розкритикував професійний рівень детективів НАБУ, нагадавши, що в одній із підозр, переданих на затвердження, нарахував 196 граматичних помилок. "Я не буду мститися точно. Хай там хто що не каже. Але те, що тепер прокурори стали уважніше читати документи, усі, які надходять, ну, хай подякують собі", – додав Н. Холодницький.

СЫТНИК ПОЖАЛОВАЛСЯ НА МИФИЧЕСКИЕ УГРОЗЫ ГЛАВЫ САП И РАССЛЕДОВАНИЕ СБУ