» У Печерському суді Києва COVID-19

07 грудень 2022, Середа, 09:24

У Печерському суді Києва COVID-19

28 Липня 2020г.
86022-1_large

Повідомляємо учасників судових засідань та відвідувачів суду, що у працівників Печерського районного суду міста Києва підтверджено діагноз COVID-19.

Про це інформує Резонанс 28 липня із посиланням на прес-центр Судової влади України.

Проводиться тестування на COVID-19 контактних осіб та вирішується питання щодо проведення дезінфікуючих та профілактичних заходів у суді.

Печерський районний суд міста Києва продовжує працювати в штатному режимі задля забезпечення кожному доступу до правосуддя.

З метою убезпечення відвідувачів та працівників Печерського районного суду м. Києва від розповсюдження хвороби та масового поширення вірусної інфекції, суд просить утриматись від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають Вашої обов’язкової присутності, а також від особистого відвідування суду для подачі позовів, заяв, скарг, клопотань та інших звернень.

Печерський районний суд міста Києва звертається з проханням поставитись з розумінням до тимчасових профілактичних заходів та пропонує скористатись можливістю подати свої заяви чи інші звернення до суду через поштову скриньку суду, сервіси «Електронного суду».

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.