» КАС залишив під вартою Андрія Антоненко, якого слідство вважає організатором убивства журналіста Павла Шеремета

01 грудень 2022, Четвер, 02:54

КАС залишив під вартою Андрія Антоненко, якого слідство вважає організатором убивства журналіста Павла Шеремета

13 Березня 2020г.
0

12 березня 2020 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційні скарги, подані стороною захисту на ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 5 лютого 2020 року, якою задоволено клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції України та продовжено щодо підозрюваного А. строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 4 квітня 2020 року включно.

Про це пише Резонанс із посиланням на прес-службу суду.

За результатом апеляційного розгляду ухвалу слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 5 лютого 2020 року залишено без змін, апеляційні скарги сторони захисту – без задоволення.

У суді нагадали, що громадянин А. підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 28, пунктами 5, 12, частини другої статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

ГЕНПРОКУРОР ПРИЗНАЧИВ ЕКСПЕРТИЗУ У СПРАВІ ПРО ВБИВСТВО ШЕРЕМЕТА

Як писав Резонанс, 8 січня підозрюваній Яні Дугарь пом'якшили запобіжний захід з утримання під вартою на домашній арешт, а 24 січня - з цілодобового домашнього арешту на нічний. 13 грудня Печерський райсуд Києва заарештував Яну Дугарь під цілодобовий домашній арешт.

Як відомо організатором вбивства Павла Шеремета слідство вважає Андрія Антоненка (Ріффмастер). До свого задуму він нібито залучив жительку Києва, волонтера Юлію Кузьменко (Лиса) і контрактницю Яну Дугарь, а також низку невстановлених осіб.

За версією слідства, саме Антоненко керував діями членів групи, розподілив між ними ролі, купив боєприпаси, забезпечив транспорт і вибрав час вбивства.

ПРАВООХОРОНЦЯМ ЩЕ ПРЕДСТОЇТЬ НЕЛЕГКИЙ ШЛЯХ У ВСТАНОВЛЕННІ ОРГАНІЗАТОРІВ ТА ДОКАЗУВАННІ ВИНИ В СУДАХ, — ГОЛОМША ПРО СПРАВУ ШЕРЕМЕТА