» У США суддю звільнили за секс на роботі

09 грудень 2022, П'ятниця, 14:47

У США суддю звільнили за секс на роботі

11 Вересня 2020г.
144377

В американському штаті Кентуккі суддя позбулася мантії за порушення етичних норм. Точніше, за те, що часто залишалася без неї в залі суду разом зі своїм помічником і секретаркою.

Про це інформує Резонанс 11 вересня із посиланням на Закон і Бізнес.

39-річна Доун Джентрі була призначена суддею в сімейних справах в окрузі Кентон у 2016 році Через 2 роки вона виграла вибори на це місце з річною зарплатою $137 тис.

Однак на початку року на неї стали надходити скарги. Зокрема, Д.Джентрі звинувачували в тому, що вона відкладала розгляд справ осіб, котрі відкинули її почуття або не стали брати участі в її кампанії 2018 року щодо обрання суддею, навіть якщо питання стосувалося жорстокого поводження з дітьми.

Комісія з питань поведінки суддів розкрила й інші неприємні факти. Так, з’ясувалося, що служителька Феміди змусила одного з працівників звільнитися за власним бажанням, а на його місце найняла Стівена Пенроуза. Серед іншого комісія встановила, що з ним, а також зі своєю секретаркою суддя займалася сексом у робочий час. Д.Джентрі дозволяла С.Пенроузу при виконанні службових обов’язків грати на гітарі, співати й розпивати алкоголь.

У підсумку «за сукупністю провин» суддю звільнили. Щоправда, як завив її адвокат, вона оскаржить це рішення. «Д.Джентрі повинна продовжувати виконувати ту роботу, для якої її обрано та яку вона виконувала добре», — заявив він, назвавши її звільнення «еквівалентом судової страти».

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.