» У Станиці Луганській військова прокуратура розкрили вбивство замасковане під самогубство

29 вересень 2022, Четвер, 13:42

У Станиці Луганській військова прокуратура розкрили вбивство замасковане під самогубство

17 Листопада 2020г.
324202

За процесуального керівництва військової прокуратури Луганського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил викрито та затримано військовослужбовця однієї з військових частин в районі населеного пункту Станиця-Луганська.

Про це повідомляє Резонанс 17 листопада із посиланням на Спеціалізовану прокуратуру у військовій та оборонній сфері об'єднаних сил.

16 листопада о 1:40 год. до військової прокуратури Луганського гарнізону надійшло повідомлення щодо скоєння начебто суїциду військовослужбовцем, 1999 року народження, при виконанні службових обов’язків в районі населеного пункту Станиця-Луганська.

Однак, проведеними слідчо-розшуковими заходами встановлено, що версія вчинення самогубства не знайшла свого підтвердження. Мало місце приховування вбивства, а саме: порушення слідової картини, переміщення зброї загиблого військовослужбовця, невідповідність отриманих тілесних ушкоджень обставинам суїциду.

Як встановлено, смертельне поранення в область потилиці голови потерпілого наніс зі стрілецької автоматичної зброї його співслужбовець, який під важелем отриманих доказів, повністю зізнався у заподіянні смерті та повідомив, що злочин вчинив у стані алкогольного сп’яніння.

Наразі військовими прокурорами слідчим шляхом перевіряються показання затриманого, а також вживаються вичерпні заходи щодо всебічного, повного та неупередженого дослідження всіх обставин кримінального правопорушення.

НЕБОЙОВІ ВТРАТИ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬК ЦЬОГО РОКУ СТАНОВЛЯТЬ 979 ОСІБ, — ВЕНЕДІКТОВА

Читайте РезонансуFacebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram