» У столичний тату-салон “майстри” привели свиню, щоб зробити їй велетенське тату

31 березень 2023, П'ятниця, 07:18

У столичний тату-салон “майстри” привели свиню, щоб зробити їй велетенське тату

9 Грудня 2021г.


КИЇВ. 8 грудня. Резонанс. “Майстри” тату-салону Lamarch tattoo-studio вирішили привести свиню, щоб зробити їй велетенське татуювання. Організація “UAnimals”, що займається захистом тварин, оприлюднила кадри зі знущанням над твариною. Вони з’явилися в Instagram акаунті салону, який виявився закритим, передає Резонанс.

Деталі

Повідомляється, що “майстри” вирішили притягнути до салону живу свиню та заявили, що зроблять на ній велетенське татуювання. Кадри у соціальній мережі салон оприлюднив вчора.

Зауважимо, що в описі закритого Instagram акаунту Lamarch tattoo-studio зазначено, що вони “не приймають зоозахисників”, а також “люблять похрюкати”.

Відповідні дії згідно із законом є кримінальним правопорушення за 3 ст. 299 ККУ. Зоозахисники склали заяву до поліції.

Додамо

11 листопада в Україні набули чинності зміни до положень законодавства, які підсилюють адміністративну та кримінальну відповідальність за жорстоке або безвідповідальне поводження з тваринами.

З-поміж іншого, зміни передбачають наступні заборони: жорстоке поводження або вбивство домашніх тварин та безпритульних тварин, пропаганда жорстокого поводження з тваринами та інші.