13 квітень 2024, Субота, 13:34

У столичному Будинку офіцерів учасник АТО вдарив військового ветерана (оновлено)

10 Березня 2017г.
Снимок экрана 2017 03 10 в 16.54.07

Учасник бойових дій на Донбасі Дмитро Різниченко влаштував бійку в київському Будинку офіцерів під час публічного звіту Держслужби у справах ветеранів за 2016 рік.

Як інформує Громадське радіо, Резниченко, який вдарив головою в обличчя голову Всеукраїнського союзу громадських об’єднань учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів Віктора Палія, говорить, що поліція поки що не намагалась його затримати, попри те, що погрози він чув.

«Там був який чоловік в волохатому светрі, який мене бив спочатку, а потім погрожував. А коли я вийшов з Будинку офіцерів, він сказав, що він полковник поліції і зараз сюди приїде наряд. Я підозрюю, що він був не при виконанні службових обов’язків. Поки що це єдиний мій контакт з правоохоронними органами», — розповів Резниченко.

На запитання, чому Резниченко вдарив свого опонента, він відповів, що той його образив, вживши слова, «які тільки в інтернеті можна людині казати, щоб не отримати у відповідь»: «А це ж був не інтернет…», — зазначив Резниченко.

Також Резниченко пояснив, чому його обурила інформація про те, що «Організація ветеранів України» була організатором флешмобу 9 травня минулого року, який стартував в Москві і називався він «Безсмертний полк»:

«9 травня там йшли далеко не ветерани. Я сам ветеран війни. Приблизно розумію, які ветерани дожили до цього часу, дивлячись на тих, які вже ходять у нас Майданами і тих, які сиділи там вже в камуфляжі, я розумію, що там, по-перше, були не тільки ветерани, а, по-друге, там були здорові дядьки, які демонстрували свою позицію політичну. А я бачив таку ж саму політичну позицію на одноостроях ворогів, яких ми вбивали на Донбасі. Коли ми знаходили їх тіла, на них були ті самі символи. Це значить, що зараз по Києву ходять ті самі вороги, тільки без автоматів поки що», — пояснив учасник АТО.

Він не зміг відповісти в якому стані знаходиться Палій, якого він вдарив, зазначивши, що на нього накинулись деякі з присутніх і йому «вже було не до генерала-полковника».

Нагадаємо, у київському Будинку офіцерів ветеран АТО Дмитро Резниченко побився з учасниками «Організації ветеранів України», звинувативши їх в організації «путінського флешмобу з колорадськими стрічками».

Журналіст Громадського телебачення став свідком цієї сутички, після якої Різниченка вивели із зали, де відбувалось засідання.