30 травень 2023, Вівторок, 14:36

У столичному “Дитячому світі” знайшли мільйонні шахрайства

6 Березня 2017г.

Київською місцевою прокуратурою №6 здійснюється процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні кримінального провадження, розпочатого за фактом шахрайських дій службових осіб ПАТ «Універмаг «Дитячий світ», які перерахували 20 млн гривень на рахунки “підставних” осіб (ст. 190 КК України).

Як повідомляє прес-служба, у ході досудового розслідування встановлено, що в 2016 році службовці товариства та працівниками ПАТ КБ «ЄВРОБАНК», будучи достовірно обізнаними, що фінансова установа буде віднесена до категорії неплатоспроможних банків, здійснили дострокове розірвання договору Депозиту.

В подальшому, з метою отримання компенсації за рахунок обов'язкових виплат від Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, на підставі фіктивних договорів службовці перерахували 20 млн гривень на “підставних” фізичних осіб.

Під час обшуків, які були проведенні в універмазі “Дитячий світ”, працівниками місцевої прокуратури спільно зі слідчими Печерського УП ГУ НП в м. Києві у супроводі ОУ ГУ ДФС у м. Києві виявлено 700 тис доларів США.