» У столичному метро зʼявилася нова “реклама” Артема Ситника

28 червень 2022, Вівторок, 10:08

У столичному метро зʼявилася нова “реклама” Артема Ситника

11 Жовтня 2018г.
e661551c8ec9308379cda7e2419348e5

У київському метро розмістили нову "рекламу" директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника. Про це пише Резонанс із посиланням на Цензор.нет.

«Дайте мені ще один шанс до наступного разу. Я точно викрию топ-корупціонерів», — написано на плакаті від імені Ситника.

На самому плакаті також вказані назви двох організацій: «Чесне Слово» і «Національна Безпекова Платформа».

У коментарі theБабель глава організації «Чесне слово» Володимир Омельчук не став заперечувати її причетності до розміщення реклами.«Я допускаю, що цю рекламу в метро, ​​або в інших місцях, могли розмістити активісти нашої організації без узгодження з керівництвом», - сказав Омельчук.

Він також не виключив і того, що це може бути провокація проти самої організації з боку НАБУ тому, що «Чесне слово» вважає роботу НАБУ неефективною і виступає за звільнення Ситника. Також Омельчук вважає, що таким чином НАБУ хоче відвернути увагу від резонансних корупційних справ..

Нагадаємо, 1 жовтня на лайтбоксах у метро з'явилися фотографії Ситника з підписом «Я викрию топ-корупціонерів». Також повідомлялося, що викриття відбудеться 3 жовтня о 15:00 на засіданні профільного комітету Ради, яке мали показати у прямому ефірі. НАБУ спростувало свою причетність до цієї реклами.

Пізніше Ситник звинуватив першого заступника голови Служби безпеки України Павла Демчину в тому, що саме він організував розміщення цієї реклами. У відповідь Демчина подав на Ситника до суду.

АРТЕМ СИТНИК СПРОБУВАВ ПОЯСНИТИ ЧОМУ НАБУ НЕ РЕЄСТРУЄ ВСІ ЗАЯВИ ПРО ЗЛОЧИН