22 вересень 2023, П'ятниця, 05:27

У Сумській місцевій прокуратурі знайшли корупцію

4 Лютого 2019г.
11

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань за оперативного супроводження Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України та процесуального керівництва Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України викрили прокурора Сумської місцевої прокуратури після отримання ним неправомірної вигоди у розмірі 3500 доларів США.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на сайт ДБР.

За попередньою інформацією, прокурор Сумської місцевої прокуратури, за посередництвом з адвокатом, уклав угоду з обвинуваченим про визнання винуватості з узгодженням покарання, не пов’язаним з позбавленням волі. За це він вимагав та отримав неправомірну вигоду у сумі 3500 доларів США.

Прокурор та адвокат затримані під час одержання  другої частини неправомірної вигоди в розмірі 1000 доларів США в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, предмет злочину вилучено, - інформує прес-служба відомства.

Наразі вирішується питання про повідомлення вказаним особам про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб).

Досудове розслідування триває, вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У разі доведення вини за скоєне кримінальне правопорушення особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна.