21 липень 2024, Неділя, 16:04

У травні САП отримає керівника, – голова комісії з проведення конкурсу на адмінпосади у САП Катерина Коваль

4 Березня 2021г.
У травні САП отримає керівника, – голова комісії з проведення конкурсу на адмінпосади у САП Катерина Коваль

Warning: Undefined variable $slider in /usr/www/users/reson/wp-content/themes/resonance-new/single.php on line 97

На посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) та заступника САП претендують 111 осіб, сам конкурс, як очікується, завершиться до травня 2021 року.

"На сьогодні у нас 128 допущених кандидатів", - сказала на брифінгу в Києві голова комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у САП Катерина Коваль, передає Резонанс 4 березня із посиланням на Interfax-Україна.

Загалом, за її словами, було 169 кандидатів, підставами для недопуску до участі у конкурсі були обмеження для призначення та ненадання всіх необхідних документів.

Коваль уточнила, що на посаду керівника САП і його заступника претендують 111 людей, ще 56 претендентів на посаду керівника відділу САП.

Що стосується гендерного співвідношення, то, за словами Коваль, серед претендентів адміністративних посад у САП 11 жінок і 117 чоловіків.

Голова комісії також розповіла, що перший етап конкурсу - це тестування на знання законодавства, другий етап - тестування на загальні здібності, третій етап - поліграф. Після проходження трьох етапів із кандидатом проводитиметься співбесіда на критерій доброчесності. Також, як наголосила Коваль, передбачені практичні завдання у два етапи. Останній етап конкурсу - це співбесіда на відповідність критерію професійної компетентності.

"У нас є 13 скарг на недопущення до конкурсу. Після розгляду скарг комісія оприлюднить остаточний список кандидатів, і матимемо календарний план роботи", - сказала голова комісії.

Вона підсумувала: "За оптимістичним прогнозом у травні цього року розпочнуть свою роботу керівник САП, його заступник і керівник відділу".

Як повідомлялося, попередній керівник САП - заступник Генпокурора Назар Холодницький звільнився з посади за власним бажанням у серпні 2020 року. Відтоді виконувачем обов'язків керівника антикорупційної прокуратури став Максим Грищук. "Серед претендентів на посаду керівника САП - чинний в.о. керівника Максим Грищук, прокурори САП Сергій Козачина, Андрій Перов і Ігор Семак, глава комітету з питань правової політики Верховної Ради Андрій Костін, екс-керівник Управління спецрозслідування ГПУ Сергій Горбатюк і голова правління ТI України Андрій Вишневський", - наголошується в повідомленні з посиланням на дані, оприлюднені в ході засідання Конкурсної комісії з обрання керівництва САП.

Також серед претендентів і експерший заступник Генерального прокурора України Юрій Севрук.

ЮРІЙ СЕВРУК: РЕФОРМА ПРОКУРАТУРИ НЕМОЖЛИВА БЕЗ РЕФОРМИ СУДУ

Як інформував Резонанс, 29 жовтня 2020 року в Офісі Генерального прокурора на першому засідання Комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі її головою було обрано Катерину Коваль, адвоката, заступника голови Союзу юристів України.

КРЕДИТ ДОВІРИ АДВОКАТІВ ДО КЕРІВНИЦТВА НААУ БЕЗПОВОРОТНО ВТРАЧЕНО

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram