» У ВАКС обрали запобіжний захід учасниці справи «вертолітних податківців»

29 листопад 2022, Вівторок, 06:00

У ВАКС обрали запобіжний захід учасниці справи «вертолітних податківців»

15 Вересня 2020г.
unnamed

14 вересня слідча суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнила клопотання прокурора САП та застосувала до підозрюваної – ексчиновниці ДПС м. Києва, запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. ЇЇ підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 28 ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 255 КК України.

Про це повідомляє Резонанс 15 вересня із посиланням на прес-центр Судової влади України.

Підозрювана також зобов’язана: прибувати до детективів НАБУ, які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні, прокурорів САП, слідчого судді та суду; не відлучатися за межі Києва без дозволу слідчого, прокурора або суду; повідомляти слідчого, прокурора чи суд, залежно від стадії кримінального провадження, про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування із особами, зазначеними в ухвалі; не відвідувати органи Державної податкової служби без дозволу детективів НАБУ, які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні, прокурорів САП; здати на зберігання до НАБУ свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон.

Строк дії покладених обов’язків – до 14 листопада 2020 року.

Нагадаємо, справа «вертолітних податківців» - це справа про створення податківцями схеми розкрадання бюджету через так звані «податкові майданчики» під керівництвом ексміністра доходів і зборів України часів каденції президента Януковича. За версією слідства, дії колишніх чиновників завдали державі збитків на суму понад 104 мільярди гривень.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.