» У вас розв‘язані руки, – Зеленський у НАБУ (оновлено)

31 березень 2023, П'ятниця, 05:36

У вас розв‘язані руки, – Зеленський у НАБУ (оновлено)

28 Жовтня 2019г.
0
Снимок экрана 2019-10-28 в 13.06.21

28 жовтня 2019 року Президент України Володимир Зеленський відвідав Національне антикорупційне бюро України. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на відеотрансляцію Офісу Президента Україин.

Глава держави заявив: "Ми хочемо щоб всі ТОП-корупціонери отримали заслужені вироки. Іншого суспільство нам вже не пробачить, а зараз в нас є великий шанс. Ми віримо в ваш професіоналізм та справедливість, яка є у вашому серці"

"Доводьте ваші справи до суду. З судом теж не все легко, але ми будемо над цим працювати. Теж не будемо впливати, але будемо ретельно працювати", - також пообіцяв Зеленський антикорупціонерам.

- На вас дуже багато тиснули. Ми на вас не впливатимемо, але якщо хтось тисне, ви нам кажіть – тиснутимемо на них. Якщо виникатимуть проблеми – звертайтеся. При нас у вас розв’язані руки, - наголосив Президент.

І додав: "Ми б хотіли, як представники суспільства, щоб руки були зв’язані у тих, хто на це багато-багато років заслуговує".

Зі свого боку керівник Офісу Президента України Андрій Богдан підкреслив, що антикорупційні органи повинні виправдати запит суспільства на справедливість у короткий термін.

«Вся надія суспільства на вас, на нас, на молодих, на ті організації, які створюються й перезавантажуються нині. Ця надія буде недовгою, вони дивитимуться на нашу з вами спільну роботу. І це – взаємна відповідальність. Ми в наших подальших діях залежимо від вас, а ви – десь від нашої підтримки», – зазначив Богдан.

Керівник САП Назар Холодницький свою чергу зауважив, що ефективна боротьби за корупцією можлива лише за умови співпраці усієї антикорупційної вертикалі - НАБУ, САП і ВАКС: «Чотири роки ми працюємо як одна команда і надалі докладатимемо зусиль, щоб виправдати сподівання суспільства на зниження рівня корупції у державі», — зауважив керівник САП. Він висловив сподівання, що найближчим часом ВАКС зможе поставити крапку у справах щодо топ-корупціонерів, а вкрадені кошти будуть повернуті у дохід держави".

Після закінчення зустрічі з колективом Бюро Президент провів нараду з керівництвом НАБУ, САП та Генеральної прокуратури.