21 вересень 2023, Четвер, 16:05

У військомісара, затриманого за хабарництво, знайшли гербову печатку РФ

23 Березня 2017г.
3

У Запоріжжі затримали районного військового комісара на хабарі у 600 доларів США. Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Правоохоронці встановили, що 47-річний виконуючий обов'язки військового комісара районного військового комісаріату м. Запоріжжя пообіцяв допомогти у поновленні паспорту громадянина України, що неможливо зробити без військового квитка. Для його одержання громадянину необхідно було пройти військово-лікарську комісію. Щоб зекономити час, військовий пообіцяв посприяти у проходженні комісії. За 600 доларів США "подяки" йому навіть не треба з'являтися у лікарів.

23 березня оперативники Управління захисту економіки в Запорізькій області ДЗЕ Нацполіції та слідчі військової прокуратури Запорізького гарнізону Південного регіону України затримали в.о. військового комісара райвійськомату в службовому кабінеті.

Окрім 600 доларів США неправомірної вигоди, правоохоронці вилучили патрони до вогнепальної зброї та печатку із зображенням гербу Російської Федерації.

Як повідомляв Резонанс, днями слідчими військової прокуратури спільно з працівниками Управління захисту економіки ДЗЕ Нацполіції в Одеській області на хабарі викрито військомісара одного з районних військкоматів Одещини. Наразі встановлено, що за видачу призовнику військового облікового документа для працевлаштування полковник ЗСУ вимагав та отримав неправомірну вигоду у 6,2 тис грн.