У ВРП пояснили, як взяти участь засіданні Ради у режимі відеоконференції - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

30 апрель 2020, Четверг, 06:38

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

У ВРП пояснили, як взяти участь засіданні Ради у режимі відеоконференції

10 апреля 2020г.

Вища рада правосуддя затвердила зміни до свого Регламенту, згідно з якими засідання Ради та її Дисциплінарних палат (за винятком закритих) можуть відбуватися у режимі відеоконференції.

Про це пише Резонанс 10 квітня із посиланням на пресцентр Судової влади.

За наявності власних технічних засобів учасник засідання, який бажає взяти в ньому участь у віддаленому доступі, повинен попередньо зареєструватися з використанням власного електронного підпису в Системі, визначеній Порядком роботи з технічними засобами відеоконференцзв’язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженим Державною судовою адміністрацією України.

Перед прийняттям рішення про зміни до Регламенту обговорювалася можливість участі у засіданні в режимі відеоконференції поза межами залу засідань самих членів Вищої ради правосуддя. Однак члени Ради не дійшли згоди у цьому питанні.