» У законі про ДБР відсутня посада оперуповноваженого, через що ми не можемо оголосити конкурси, – Роман Труба

29 червень 2022, Середа, 16:24

У законі про ДБР відсутня посада оперуповноваженого, через що ми не можемо оголосити конкурси, – Роман Труба

16 Листопада 2018г.
4 (1)_0

15 листопада 2018 року керівництво Державного бюро розслідувань провело робочу зустріч головою Генеральної інспекції Національної поліції Франції Марі-Франс Монеже-Гійомарк та радником з питань кримінальних розслідувань Консультативної місії Європейського Союзу Дмітріюсем Кумашовасем. Про це Резонанс повідомляє із посиланням на прес-службу ДБР.

Під час зустрічі директор Державного бюро розслідувань Роман Труба розповів про формування нового правоохоронного органу, зокрема, проведення найбільш масштабного конкурсу в історії України: «Для того, щоб сформувати професійну команду ДБР, ми провели конкурс майже на 700 посад, на який кандидати подали біля 13 тисяч пакетів документів».

При цьому директор ДБР додав, що одним із пріоритетів Бюро є постійний професійний розвиток працівників.

Водночас Роман Труба звернув увагу на прогалини у законодавстві. «У законі «Про Державне бюро розслідувань» відсутня посада оперуповноваженого, через що ми не можемо оголосити конкурси. На першому етапі будемо співпрацювати з оперативними підрозділами інших правоохоронних органів», – роз’яснив він.

Наприкінці зустрічі очільник Бюро наголосив, що результатом роботи ДБР стане не кількість кримінальних проваджень, а вироки у судах.

Як писав Резонанс, "про що і досі не повідомив ані сам Труба, ані офіційний сайт відомства - так це про наказ, яким очільник Бюро призначив виконувачів обов‘язки командирів 27 підрозділів ДБР. Хоча про імовірність такого кадрового кроку він говорив ще у серпні". На відповідний запит до ДБР редакція відповіді не отримала.