21 лютий 2024, Середа, 11:07

У Запоріжжі агент “ДНР” хотів підпалити храм УПЦ: його ув’язнили на сім років

7 Січня 2022г.


КИЇВ. 7 січня. Резонанс. У Запоріжжі чоловік за вказівкою "спецслужб" так званої "ДНР" хотів підпалити храм Української православної церкви. Його засудили на сім років позбавлення волі, пише Резонанс з посиланням на СБУ.

Деталі

Під час слідства встановлено, що бойовики терористичної організації "ДНР" напередодні надання Томосу Православній церкві України намагалися спровокувати конфлікт на релігійному ґрунті.

За наявними даними, псевдоспецслужба терористів підшукала мешканця Запоріжжя, який за 30 тис. грн погодився вчинити злочин – організувати підпал храму Апостола Івана Богослова, що належить УПЦ.

Однією з основних вимог було поширення у ЗМІ відео пожежі, яка б мала трактуватися як напад на місцеву церковну громаду УПЦ мирян новоствореної Православної церкви України.

Організатор злочину та його спільники були затримані співробітниками СБУ "на гарячому" під час спроби підпалу храму.

Суд визнав винним організатора підпалу за ч. 2 ст. 15 (замах на кримінальне правопорушення), ч. 3 ст. 27 та ч. 2 ст. 258 (закінчений замах на організацію вчинення терористичного акту) Кримінального кодексу України і виніс вирок – 7 років позбавлення волі.

Нагадаємо

На Донеччині судитимуть псевдослідчого "МДБ ДНР", який катував полонених. Йдеться про тортури електричним струмом.

9 листопада у Києві затримали головного воєнного злочинця донецької в’язниці бойовиків “Ізоляція” Дениса Куліковського. Його називають “найстрашнішим професійним катом” в’язниці “Ізоляція”.