26 вересень 2023, Вівторок, 11:32

У Запоріжжі без світла залишилася “ковідна” лікарня

3 Липня 2021г.


КИЇВ. 3 липня. Резонанс. Міська лікарня №7 у Запоріжжі, де лікують "ковідних" хворих, залишилася без електропостачання через аварійне відключення. Внаслідок події жертв та постраждалих немає. Проводяться роботи з відновлення електропостачання в лікарні. Про це Резонанс повідомляє з посиланням на дані ГУ ДСНС в області.

Деталі

3 липня о 10:00 рятувальники отримали повідомлення, що у КНП "Міська лікарня № 7" Запорізької міськради на вулиці Привокзальній сталося аварійне відключення від електропостачання та потрібна їхня допомога.

"Прибувши на місце, бійці ДСНС за допомогою електрогенератора забезпечили безперебійну подачу електроенергії для живлення харчового блоку", - вказали у відомстві.

У медичному закладі, як вказано, перебуває 77 хворих, 27 з яких - в інфекційно-ковідному відділенні, інші 50 хворих - у палатах стаціонару.

"Внаслідок події жертв та постраждалих немає. Проводяться роботи з відновлення електропостачання в лікарні", - зазначили у ДСНС.

Доповнення

Міська лікарня № 7 у Запоріжжі — одна з тих, що перепрофільовані для надання допомоги хворим на коронавірус. Для лікування пацієнтів з COVID-19, за даними з відкритих джерел, тут перепрофільовані 130 ліжок.