04 жовтень 2023, Середа, 20:50

У Зеленського хочуть генпрокурора-іноземця

10 Квітня 2019г.
11135957.225175.5571

У команді кандидата в Президенти України Володимира Зеленського розповіли про перші десять рішення, які він прийме в разі перемоги в другому турі президентських виборів.

Як повідомляє Резонанс із посиланням на Liga.net, зокрема до 19 квітня 2019 року у команді ЗЕ пообіцяли озвучити прізвища кандадатів на посади очільників Міноборони, МЗС, СБУ та ГПУ.

Переговори, як заявляють в команді, проведені, але називати прізвища поки не хочуть. Мовляв, щоб не було проблем у кандидатів. Називають як приклад ситуацію Сергієм Кривоносом, якому Зеленський нібито пропонував посаду начальника Генштабу, але потім він прийняв пропозицію Порошенко стати заступник секретаря РНБО.

Неофіційно співрозмовники LIGA.net називають такі імена: МЗС - екс-міністр фінансів Олександр Данилюк, ГПУ - екс-прокурор США Марта Борщ, або екс-глава Національного антикорупційного управління Румунії Лаура Ковеші. СБУ - Ігор Смешко.

Як нагадує Резонанс, торік колишній обвинувач екс-прем'єра Павла Лазаренка американський прокурор Марта Борщ відмовилась від посади аудитора НАБУ і стала адвокатом депутата-втікача Олександра Онищенка.

Румунка Лаура Ковеші наразі кандидатує на посаду прокурора ЄС. Комітет Європарламенту з громадянських свобод, правосуддя та внутрішніх справ рекомендував її призначити на посаду першого в історії головного прокурора Європейської прокуратури.

ПАСПОРТНИЙ БАЛАГАН ПО-УКРАЇНСЬКИ

"У Луценка та Коломойського прекрасні ділові стосунки, які не переривались і після того, як Ігор Валерійович та Петро Олексійович зіпсували відносини. Окрім того, Юрію Віталійовичу все однаково, кого обслуговувати – Порошенка, Коломойського чи якогось януковича. Тому у випадку обрання Зеленського президентом було б правильним залишити Луценка на посаді генерального прокурора, а в майбутньому призначити його головою президентською фракції в парламенті – старий кінь борозни не зіпсує. Уявляю, скільки цікавого ми довідаємось від Юрія Віталійовича про злочинний режим Порошенка", - написав у соцмережі відомий журналіст Володимир Бойко.

«НОВІ ОБЛИЧЧЯ» СТАРИХ КАДРІВ