19 липень 2024, П'ятниця, 12:49

Учасники двох злочинних угруповань постануть перед судом за збут наркотиків

14 Січня 2021г.
Учасники двох злочинних угруповань постануть перед судом за збут наркотиків

«Спеціалізувалися» вони на постачанні та збуті наркотичних речовин на території Вінницької та Черкаської областей, зокрема й до місць відбування покарань.

Про це повідомляє Резонанс 14 січня із посиланням на МВС

До складу першого угруповання входило троє осіб, серед яких – інспектор виправної колонії на Вінниччині. Саме він допомагав зловмисникам збувати наркотичні речовини на території установи відбування покарань.

На початку липня 2020 року оперативники управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області з колегами-правоохоронцями перекрили організований канал постачання наркотиків та затримали працівника колонії.

Згодом усім фігурантам повідомили про підозри за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Окрім того, організатору додатково – за ч. 1 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та ч. 1 ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Організатор і члени другого злочинного угруповання займалися вирощуванням конопель та розповсюдженням амфетаміну на території Черкаської області. Всі вони – мешканці м. Сміла.

Лідера угруповання та його двох «помічників» затримали у червні минулого року оперативники управління стратегічних розслідувань в Черкаській області та слідчі обласної поліції за підтримки спецпризначенців КОРД. Під час затримання зловмисники чинили опір правоохоронцям та намагалися втекти. За збут наркотичних засобів усім затриманим повідомили про підозру за ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України.

Наразі досудове розслідування у кримінальних провадженнях завершено. Обвинувальні акти щодо організаторів та учасників двох злочинних угруповань скеровано до суду.

Фігурантам може загрожувати до 12-ти років ув’язнення.

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram