Головна Суспільство Угоду щодо України узгоджено, але залишаються невирішені питання

Угоду щодо України узгоджено, але залишаються невирішені питання

Президент США Дональд Трамп оголосив, що багато аспектів остаточної угоди про врегулювання конфлікту в Україні вже узгоджено, але є ще чимало питань, які потребують вирішення. Це стало відомо напередодні його телефонної розмови з президентом росії Володимиром Путіним.

Про це розповідає Резонанс

«Завтра вранці я буду говорити з президентом Путіним щодо війни в Україні. Багато елементів остаточної угоди було узгоджено, але ще багато чого залишилося. Гинуть тисячі молодих солдатів та інших. Щотижня гине 2500 солдатів з обох сторін, і це має закінчитися зараз дуже чекаю дзвінка з президентом Путіним», – написав Трамп у своїй соцмережі Truth Social.

Під час спілкування з журналістами Трамп також згадав про ситуацію українських військових, які, за його словами, опинилися в небезпечному становищі.

«Завтра я поговорю з президентом Росії Путіним, аби врятувати деяких [українських] солдатів, які знаходяться у великій біді. По суті, вони захоплені. Вони оточені російськими солдатами…», – зазначив він.

Однак українська сторона раніше заявила, що має «присутність» на території Курської області, а заяви Трампа про оточення українських військ там охарактеризувала як «чергову брехню Путіна».

Дональд Трамп раніше також анонсував, що планує обговорити з Путіним «поділ певних активів», зокрема, територій і електростанцій.

Кремль підтвердив, що розмова Трампа та Путіна запланована. Після нещодавніх переговорів в Саудівській Аравії українські та американські офіційні особи 11 березня оголосили, що Київ погодився на пропозицію про припинення вогню на 30 днів. Однак москві не сподобалася ця ідея, і Путін висунув додаткові умови, зокрема, замороження постачання Києву американської зброї.

Перегляди: 9

Читайте також