» Україна та Іран продовжать переговори щодо збитого літака МАУ в листопаді-грудні, – Єнін

18 серпень 2022, Четвер, 16:28

Україна та Іран продовжать переговори щодо збитого літака МАУ в листопаді-грудні, – Єнін

21 Жовтня 2020г.
273f8c3-678-large-large

Представники України та Ірану продовжать переговори у справі збиття іранськими військовими літака рейсу PS752 "Міжнародних авіаліній України" наприкінці листопада – на початку грудня.

Про це повідомив заступник міністра закордонних справ Євген Єнін за результатами переговорів української делегації в Тегерані.

Про це пише Резонанс 21 жовтня із посиланням на Цензор.нет

"Ми продовжимо наші переговори наприкінці листопада - на початку грудня цього року", - сказав Єнін.

Українська делегація на переговорах 18-21 жовтня мала намір почути від іранської сторони детальне пояснення причини збиття літака і, хто за це понесе відповідальність.

19 жовтня у Тегерані Єнін зустрівся з міністром закордонних справ Ірану Мохаммадом Джавадом Заріфом. За словами Єніна, Іран готовий забезпечити однаковий розмір компенсації родичам всіх жертв збитого іранськими військовими літака компанії "Міжнародні авіалінії України" незалежно від їхнього громадянства.

19-20 жовтня в Тегерані відбулися засідання трьох робочих груп (за участі представників організацій з питань цивільної авіації, військових експертів, а також з питань кримінальної юстиції).

20 жовтня Єнін заявив, що Іран має намір якомога швидше завершити технічне розслідування збиття літака МАУ і встановити істину та справедливість. Україна очікує на розвиток кримінального переслідування причетних до збиття літака МАУ і притягнення винних до відповідальності.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram