» Українець пробрався до будинку Поклонської в окупованому Криму – ЗМІ

08 лютий 2023, Середа, 00:18

Українець пробрався до будинку Поклонської в окупованому Криму – ЗМІ

17 Грудня 2021г.


КИЇВ. 17 грудня. Резонанс. У будинок колишнього так званого "прокурора" анексованого Криму Наталії Поклонської на окупованому півострові пробрався громадянин України. Про це Резонанс повідомляє з посиланням на Mash.

Цитата

“Співробітники поліції приїхали в село Краснолісся Сімферопольського району на виклик співробітника ФСО. На ділянці, що належить Надзвичайному і уповноваженому послу РФ в Кабо-Верде, вони виявили 58-річного українця Володимира Ворону", - йдеться в повідомленні.

Деталі

Як туди потрапив житель Дніпропетровська і що він забув в будинку Поклонської, він не пояснив. У справі призначено перевірку.

Доповнення

Київський апеляційний суд надав дозвіл на затримання колишнього так званого "прокурора" анексованого Криму Наталії Поклонської, яку підозрюють у державній зраді.

Додамо

Наталії Поклонській, яка після російської анексії Криму очолила підконтрольну Кремлю "прокуратуру Криму", а пізніше стала депутатом Держдуми, прокуратура АРК оголосила дві підозри за кількома статтями. Разом з тим, Поклонська фігурує в низці розслідувань, за якими підозри їй не оголошувалися.

13 жовтня президент Росії Володимир Путін призначив Поклонську "послом" в Кабо-Верде.

Як зазначали в МЗС, Україна вже підняла перед урядом Кабо-Верде питання злочинної діяльності громадянки Поклонської.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомляв, що Україна ніколи не залишить у спокої "експрокурора" анексованого Росією Криму Наталію Поклонську.