22 лютий 2024, Четвер, 10:24

Українська митниця повинна перестати бути годівницею для корупціонерів, — Зеленський

29 Січня 2021г.
126949 1 Large

Володимир Зеленський 28 січня провів робочу нараду з очільником Державної митної служби Павлом Рябікіним. Під час розмови президент наголосив, що українська митниця має стати прозорим, зрозумілим та зручним сервісом для підприємців і громадян, - повідомили у пресслужбі глави держави.

Про це інформує Резонанс 29 січня із посиланням на канал ДОМ

Президент наполягає на прискоренні реформи митної служби, яка, за його словами, спрямована на відхід від складних бюрократичних процедур.

"Потрібно прискорити реформування Державної митної служби. Українська митниця повинна перестати бути годівницею для малих і великих корупціонерів і воротами для контрабандистів, а стати прозорим, зрозумілим та зручним сервісом для підприємців і громадян", — наголосив президент.

У свою чергу, Павло Рябікін розповів, що реформа митниці передбачає перехід на новітні технології та діджиталізацію, спрощення та гармонізацію митних процедур, ставок мита з європейським законодавством, навчання і тестування персоналу, поліпшення матеріально-технічної бази.

Вже набрав чинності закон про запровадження інституту авторизованого економічного оператора (АЕО), уточнив Рябікін. На його думку, впровадження програми АЕО сприяє наближенню митного законодавства України до європейських стандартів, спрощує та полегшує міжнародну торгівлю.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram