Головна Економіка Українські атаки спричинили втрату до 20% потужностей нафтопереробки рф

Українські атаки спричинили втрату до 20% потужностей нафтопереробки рф

Через удари України РФ втратила до 20% потужностей з переробки нафтопродуктів, — ГУР

Унаслідок систематичних ударів Збройних сил України по об’єктах оборонно-промислового комплексу та нафтопереробної інфраструктури російська федерація втратила до 20% потужностей з переробки нафтопродуктів. За словами представника Головного управління розвідки Міноборони Андрія Юсова, атаки тривають майже щоденно, завдаючи значної шкоди економічному потенціалу рф.

Про це розповідає Резонанс

Значна шкода для промисловості рф

Згідно з оцінками ГУР, ефективність українських ударів демонструє високий рівень ураження цілей, зокрема завдяки використанню дронів. Внаслідок цього зниження обсягів перероблення нафтопродуктів у росії становить від 18% до 20%. Такий рівень втрат суттєво впливає на енергетичний сектор країни-агресора.

“Ключовим показником є те, скільки українських дронів досягають цілей і завдають уражень. За різними оцінками, скорочення перероблення нафтопродуктів у РФ становить від 18% до 20% — це надзвичайно великі цифри”, — сказав Андрій Юсов.

Оборона рф: поєднання застарілих і сучасних засобів

Щоб захистити військово-промисловий та паливно-енергетичний комплекси, росія активно використовує як радянські системи протиповітряної оборони, так і більш сучасні технології. За словами Андрія Юсова, у росії намагаються поєднувати старі комплекси С-300 із новішими С-400, а також із системою С-350 “Витязь”, яку вважають новітньою. Такі засоби ППО розгорнуті у всіх великих містах та навколо стратегічних об’єктів країни.

Читайте також