» Українські правоохоронці припинили незаконне водопостачання до ПрАТ “Кримський Титан”

29 червень 2022, Середа, 15:48

Українські правоохоронці припинили незаконне водопостачання до ПрАТ “Кримський Титан”

26 Вересня 2018г.
1

Прокуратура Автономної Республіки Крим спільно з Департаментом контррозвідки Служби безпеки України зафіксувала та припинила незаконний відбір та транспортування води до окупованого Криму. Свердловини, де здійснювався відбір, знаходяться за 15 метрів від лінії розмежування. За попередніми даними, замаскована пластикова труба була прокладена до 2014 року та веде до промислового підприємства, яке знаходиться одразу за лінією розмежування.

Про це Резонансу повідомили у прес-службі прокуратури АР Крим.

Під час досудового розслідування кримінального провадження відносно ПрАТ "Кримський Титан", прокуратурою АР Крим разом із ДКР СБУ, проведено обшуки за місцезнаходженням двох свердловин у Каланчацькому районі Херсонської області, які згідно технічної документації призначалися виключно для видобутку підземних вод та їх постачання на вказане підприємство.

За результатами проведених обшуків було виявлено, що від однієї із свердловин пролягає прихований трубопровід через лінію розмежування з окупованою територією АР Крим у напрямку заводу ПрАТ "Кримський Титан". За допомогою труб здійснювалося приховане та необліковане постачання води. Можлива потужність виявленої врізки в одній з свердловин – 250 кубометрів води на годину.

У ході проведення слідчих дій, дане постачання було зафіксовано та припинено. Прокуратурою АР Крим встановлюється коло осіб, які можуть бути причетними до здійснення скритого та необлікованого водопостачання та здійснюються заходи щодо надання правової кваліфікації зазначеним фактам.

ЗААРЕШТОВАНО СУДНО З «ІЛЬМЕНІТОВОЇ СХЕМИ» ДМИТРА ФІРТАША

Як повідомляв Резонанс, 17 лютого 2018 року за процесуального керівництва прокуратури Автономної Республіки Крим в межах кримінального провадження співробітниками ГУ СБУ в АР Крим та Державної прикордонної служби України проведено санкціонований обшук морського судна «Нафторудовоз 45», яке ходить під прапором України, порт прописки – Херсон. Відповідну ухвалу на проведення обшуку було надано Херсонським міським судом 16 лютого 2018 року.

СТРАТЕГІЯ РЕАГУВАННЯ: ПОДІЇ В АРМЯНСЬКУ І ПОЗИЦІЯ УКРАЇНИ

"Спеціальні служби в Україні вже мають давати відповідь на питання – а що там зараз, на заводі Титан? Кілька років підприємство знаходиться на анексованій території. За цей час окупанти могли зробити там будь-що, перепрофілювати під будь-які військові цілі. Небезпечні для населення і екології. Бо Крим їм не болить, вони загарбники", - написав у блозі для Резонансу перший заступник Генерального прокурора України (2014 рік), голова політичної партії "Патріот" Микола Голомша.

ПОЧЕМУ ФИРТАШУ УЖЕ НЕ НУЖЕН BOEING