Українські правоохоронці розпочали слідство за фактом масових обшуків ФСБ у Криму - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

02 июнь 2020, Вторник, 17:47

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Українські правоохоронці розпочали слідство за фактом масових обшуків ФСБ у Криму

11 марта 2020г.
0

11 березня 2020 року прокуратура АР Крим спільно з ГУНП в АР Крим та м. Севастополі розпочала кримінальне провадження за фактом порушення недоторканості житла під час проведення незаконних обшуків у домоволодіннях громадян України у м. Бахчисарай на тимчасово окупованій території півострова Крим за ч. 2 ст. 162 КК України (порушення недоторканності житла).

Про це Резонанс поінформували у прокуратурі АРК.

- Сьогодні зранку в Бахчисараї та Бахчисарайському районі «окупаційні правоохоронці» проводять незаконні обшуки в 7 домоволодіннях кримських татар, йдеться у повідомленні.

"Незаконні обшуки на тимчасово окупованій території мають широкомасштабний та систематичний характер і не мають нічого спільного з правоохоронною діяльністю, оскільки, спрямовані виключно на залякування населення та переслідування осіб” – наголосив прокурор АР Крим Ігор Поночовний.